2019-2021 m.

• „Draugai prieš patyčias“ (Buddies Against Bullies) dotacijos sutarties Nr. 2019-1-LT01-KA229-060569.

Šiame tarptautiniame projekte Likiškėlių progimnazija yra viso projekto koordinatorė, pagrindinė dotacijos gavėja. Projekto partneriai: Guia miesto mokyklų grupė "AEGuia"Portugalijoje, "Mehmet Serttas Anadolu" vidurinė mokykla Turkijoje, "Corazonistas" katalikiška vidurinė mokykla Ispanijoje, Vidurinė mokykla "Grigore Moisil Timisoara" Rumunijoje. Projekto tikslas – keistis gerąja patirtimi tarptautiniu lygiu ir sumažinti patyčių mastą partnerių mokyklose. Projekto įgyvendinimo metu vyks trumpalaikiai mokinių mainai partnerių mokyklose. Projekto metu mokinių manuose dalyvaus 16 mokinių ir 8 mokytojai.

Apie projektą:

Projekto pristatymas Alytaus miesto socialinių pedagogų metodinio būrelio nariams.

Projekto partneriai Alytaus miesto savivaldybėje.

Sausio 8 d. vyko virtualus projekto partnerių susitikimas.

2018-2020 m.

• „Europos startuoliai“ (European Start-up) dotacijos sutarties Nr. 2018-1-PL01-KA229-051096_4.

Projekto partneriai, mokyklos iš Lenkijos (projekto koordinatorius), Portugalijos ir Kroatijos. Projekto tikslas - ugdyti mokinių verslumo įgūdžius bei susieti formalųjį ugdymą su ugdymu karjerai ir realiu gyvenimu. Projekto rezultatas - sukurti pamokų planai bei gidas „Kaip tapti jaunuoju verslininku“. Projekto įgyvendinimo metu vyksta trumpalaikiai mokinių mainai partnerių mokyklose.

Erasmus+ projekto „Europos startuoliai“ dalyviai Portugalijoje

„Europos Startuoliai“ Lenkijoje.

Erasmus+ „Europos Startuoliai“ Kroatijoje.

• „Trumpų grafinių istorijų rinkinys“ (Collection of Short Graphic Stories) dotacijos sutarties Nr. 2018-1-IT02-KA229-048173_3.

Projekto parneriai, mokyklos iš Italijos (projekto koordinatorius), Jungtinės Karalystės ir Ispanijos. Projekto veiklomis siekiama įtraukti mokinius į gilesnį ir analitiškesnį įvairaus tipo tekstų, kūrinių skaitymą, pasitelkiant priemones naudojamas rašymo ir iliustravimo procese kuriant grafinius apsakymus bei įgalinti mokinius kurti istorijas remiantis, naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis ir socialiniais tinklais. Projekto rezultatas - sukurta ir išleista, mokinių rašytų ir iliustruotų grafinių istorijų knyga apie internetines patyčias ir pilietiškumą bei pagerinti mokinių kritinio mąstymo, rašymo, skaitymo įgūdžiai. Projekto įgyvendinimo metu vyksta trumpalaikiai mokinių mainai partnerių mokyklose.

Apie projektą:

ERASMUS+ projekto „Trumpų grafinių istorijų rinkinys“ mokinių mainai Italijoje.

Erasmus+ projekto GRASS mokinių mainai Jungtinėje Karalystėje.

Alytaus Likiškėlių progimnazijoje vykdomo Erasmus+ projekto dalyviai Ispanijoje.

Alytaus gidas apie Erasmus+ dalyvių viešnagę Ispanijoje.

• „Apie vandenį” (Over water) dotacijos sutarties Nr. 2018-1-FR01-KA229-047776_5.

Projekto partneriai, mokyklos iš Prancūzijos (projekto koordinatorius), Italijos, Graikijos ir Bulgarijos. Projekto tikslas - ugdyti mokinių sąmoningumą ir jautrumą ekologijos ir atsakingo vartojimo srityse per integruotą geografijos, kalbų, istorijos, biologijos, kūno kultūros ir fizikos mokymą. Projekto įgyvendinimo metu vyksta trumpalaikiai mokinių mainai partnerių mokyklose numatytomis temomis: „Vanduo istorijoje“, „Vanduo energetikoje ir jo valymas“, „Mineralinis ir terminis vanduo“, „Vanduo agrikultūroje ir gamtos reiškiniai“, „Vanduo – poilsio šaltinis ir vandens sportas“.

Apie projektą:

Erasmus+ projekto „Apie vandenį“ partnerių susitikimas Bulgarijoje.

Erasmus+ projekto „Apie vandenį“ tarptautiniai mokinių mainai Likiškėlių progimnazijoje.

Erasmus+ projekto „Apie vandenį“ dalyviai Italijoje.

Alytaus gidas apie Erasmus+ projekto dalyvių viešnagę Italijoje.

Šių projektų įgyvendinimo laikotarpis 2018 rugsėjo 1 d. – 2020 rugpjūčio 31 d. Per įgyvendinimo laikotarpį mokinių mainuose dalyvauja 72 Likiškėlių progimnazijos mokiniai ir 26 mokytojai.

2018-2019 m.

• Erasmus+ KA1 projektas „Inovatyvios patirties perėmimas siekiant pagerinti ugdymo kokybę Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigose“

Mūsų mokyklos mokytojai sėmėsi patirties Suomijoje.

2016-2018 m.

• Erasmus+ KA2 projektas „Risk Taking in the Classroom“(„Išdrįsk rizikuoti pamokoje“).