2020 m. lapkričio 25 d. vyko respublikinis aplinkosaugos konkursas „Ekologiškumo virusas plinta 2020“, kurį organizavo Vilniaus Žirmūnų gimnazija, Jaunųjų Žaliųjų organizacija bei Vilniaus miesto Savivaldybė. Mūsų progimnaziją atstovavo net dvi komandos: 6a kl. ,,Mistiniai gamtininkai” ir 6b kl. ,,Pūkuoti kaktusai“. Iš viso konkurse dalyvavo 22 komandos, kurios tarpusavyje varžėsi dėl trijų pagrindinių vietų ir puikių prizų, rodydamos savo sumanumą bei žinias aplinkosaugos ir ekologiškumo srityje. Džiaugiamės mūsų mokinių atliktais namų darbais: puikiais video reportažais ir sukurtais koliažais.

Tačiau šis renginys sukosi ne tik apie ekologiją. Konkurse buvo integruota matematika, chemija, biologija. Užduotyse buvo siekiama atkreipti dėmesį į aplinkosaugos problemas, skatinti domėtis jų atsiradimo ir sprendimo būdais. Mūsų progimnazijos komandos - 6a ,,Mistiniai gamtininkai” ir 6b ,,Pūkuoti kaktusai” buvo apdovanotos padėkomis ir skatinamosiomis dovanėlėmis.

Jaunųjų Žaliųjų organizacija dėkojo, kas ugdome socialiai atsakingą ir aplinkai neabejingą jaunąją kartą! Tikiuosi, kad išsineštos naujos žinios, atvertos akys bei įgauta patirtis išties teikia didelį džiaugsmą

Gamtos ir žmogaus mokytoja Vaida Sakalauskienė