Birželio 16 dieną Likiškėlių progimnazijoje vyko aštuntokų atsisveikinimas su mokykla, auklėtojomis, mokytojais, klase.

Buvo prisiminta aštuonerių metų trukmės pažinimo kelias šioje mokykloje: žinios,džiugesio ir liūdesio akimirkos, nuotykiai, išdaigos, meilė, patirtis...

Atsisveikinimo žodį tarė buvusios pradinio ugdymo mokytojos Aušra Jankauskienė ir Angelė Muoliuolienė. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lakinai einanti direktoriaus pareigas Daiva Čepanonienė  ne tik  priminė, kad nelengva palikti tai, kas įprasta, ir eiti ten, kur laukia nauja pradžia, bet ir pasidžiaugė visų drauge nuveiktais darbais, laimėjimais.

Toliau aštuntokų laukė nominacijos: „Aštriausias protas, „ Idėjų generatorius“ „Skambiausias juokas“, „Klasės Švelnumas“ ir  dar daug kitų. Kiekvienas buvo paminėtas pagal tai, kuo labiausiai įsiminė šioje mokykloje.

Orų pranešime nuskambėjo prognozės ateičiai , pakeliui į gimnaziją.

Aštuntokai įteikė dovanas mokyklai , atsisveikino giedodami mokyklos himną ir žengė žingsnį ten, kur laukia nauja pradžia.