Dėkojame 8 a klasės mokiniams už šventinę nuotaiką, gėles ir puikų renginį Tarptautinės Mokytojo dienos proga.

6b klasės mokinė Kamilė Gvildytė šios dienos proga surengė savo darbų parodą, kurioje ir mylimiausios mokytojos portretas. Nuoširdi padėka mokinei (mokytoja Silva Oškelienė).

Nuoširdžiai sveikiname Metų mokytojo premija ir simboline plunksna apdovanotą matematikos mokytoją metodininkę Almą Šimanskienę! Sveikiname mero, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo padėkomis apdovanotas mokytojas! Didžiuojamės, kad mūsų mokykloje dirba patys geriausi mokytojai.

Brangūs Likiškėlių progimnazijos mokytojai! Be Jūsų mes nei vienas nebūtume tuo, kuo esame! Dėkojame Jums ir sveikiname su Tarptautine mokytojų diena!