Alytaus Likiškėlių progimnazija

Štai ir vėl per pageltusią žolę į Likiškėlių progimnaziją  atšuoliavo ypatinga Rugsėjo 1-oji, nes mokykloje pirmokėlio delne varpelis suskambėjo trisdešimtąjį kartą.

Skambutis brangus kiekvienam: ir nedrąsiai mamos rankos įsikibusiam pirmaklasiui, ir išdidžiai žengiančiam aštuntokui, nes ši diena- vaikystės šventė.

Renginį organizavo 8a ir 8b klasės. Aštuntokai ir mokyklos direktorius Donatas Vasiliauskas pasveikino svečius, tėvelius, mokytojus ir mokinius, susirinkusius į jubiliejinę trisdešimtąją Rugsėjo pirmosios šventę. Prasmingų metų visiems  linkėjo Lietuvos respublikos Seimo nario Roberto Šarknicko atstovė Viktorija Židanavičienė, Alytaus miesto savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Pasaravičienė,  Alytaus Švenčiausios Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčios kunigas Arnas Abraitis.

Šventės organizatoriai kreipėsi į dalyvius akcentuodami, kad su šiuo jubiliejiniu trisdešimtuoju rugsėju Likiškėlių progimnazija žengia pirmuosius žingsnius į novatoriško verslumo pasaulį, nes Alytaus miesto taryba nusprendė, kad nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. Alytaus Likiškėlių progimnazija galės dirbti pagal novatoriško verslumo ugdymo programą. Tai pirmoji mokykla Dzūkijos regione, kuri įgyvendins šio savito ugdymo elementus. Paskui vedėjas perskaitė mokinių rašytą laišką, žinutę, skirtą ateities kartoms, kurios mokysis po dešimties metų, ir paprašė mokyklos direktorių užkasti kapsulę su laišku.

Aštuntokai pranešė, kad šiandien pradedamas rašyti naujas progimnazijos gyvavimo puslapis, palinkėjo nepritrūkti kūrybiškumo, draugiškumo ir atsakomybės bei asmeninio tobulėjimo, įkvėpimo naujiems siekiams, kūrybai ir pakvietė mokinius į pirmąją novatoriško verslumo pamoką „Leiskime augti svajonei“.