Alytaus Likiškėlių progimnazija

Pasaulio vaikų piešinių konkursą – vieną didžiausių Japonijoje – nuo 1993 m. rengia IE-NO-HIKARI asociacija.

Tikslas – paskatinti vaikų draugystę, ugdyti humaniškumą. 26-ajame konkurse dalyvavo apie 19 tūkstančių vaikų iš 76 šalių. Konkurse dalyvavo ir Lietuvos vaikai.

Džiugu, kad viena iš dalyvių – Alytaus Likiškėlių progimnazijos mokinė Gustė Meškelevičiūtė (7m) tapo konkurso laureate. Jos piešinys „Mano pirmoji mokytoja“ laimėjo sidabrinį prizą. Tai aukštas apdovanojimas pasaulinio lygio piešinių konkurse – tokiu pasiekimu dabar džiaugiasi septynmetė. Apdovanotų vaikų piešinių paroda keliauja po Japoniją, išleidžiamas jų katalogas.

Dailės mokytoja Silva Oškelienė teigia, kad Gustė yra iš tų vaikų, kuriems netrūksta nei veiklos, nei gabumų. Ji lanko neformaliojo švietimo dailės būrelį, kur mokosi perteikti savo darbuose spalvas, piešti autoportretus, ugdosi meninius gebėjimus, vizualinę ir emocinę kultūrą, siekia gilesnio dailės pažinimo praktinės veiklos pagalba. Daug interesų turinti Gustė Meškelevičiūtė nuolat užimta, bet ji šypsodamasi tvirtina, jog moka susiplanuoti savo veiklą ir bent jau kol kas viską suspėja.

Sveikiname Gustę ir linkime jai daug kūrybinių laimėjimų ateityje!