Mokinių taryba

Programa „Laikas Jausti“

2021 m. spalio 15 d. Lietuvos moksleivių sąjunga inicijavo ir įgyvendina veiklos programą „Laikas jausti“, kuria siekiama atkreipti visuomenės, o ypač Lietuvos mokyklų bendruomenių, dėmesį į pozityvios emocinės aplinkos mokyklose svarbą. Pagrindinis programos  tikslas – vykdant įvairaus pobūdžio veiklas, suteikti  mokiniams žinių apie emocinio raštingumo, psichinės sveikatos temas, skatinti bendruomenę atkreipti dėmesį į pozityvios emocinės aplinkos mokyklose svarbą ir aktyviai prisidėti prie tokios aplinkos kūrimo.

Progimnazijos mokinių taryba 2022 metų lapkričio mėnesį nusprendė prisijungti prie programos „Laikas jausti“. Programos ambasadore tapo 8 b klasės mokinė Skaidra Uselytė. Ambasadorė, kartu su mokinių taryba įgyvendina LMS skirtus iššūkius, susijusius su mokinių emocine sveikata.

Alytaus Likiškėlių progimnazijos MT pirmininkė Urtė Bernatavičiūtė

Mokinių taryba – nuolat veikianti mokinių savivaldos institucija, atstovaujanti mokinių bei progimnazijos interesams, plėtojanti mokyklos bendruomenės veiklų įvairovę, rengianti jaunimo projektus, skatinanti kitas jaunimo iniciatyvas. Mokinių taryba siekia puoselėti progimnazijos kultūrinį savitumą ir kelti mokinių iniciatyvumą bei motyvaciją.

m. m.

Gustė Ivaškevičiūtė 5b

Amalija Ribinskaitė 5c

Emilis Bartoševičius 5c

Mokinių tarybos kuratorė Ramutė Vitienė, socialinė pedagogė.