Alytaus Likiškėlių progimnazija

Kviečiame registruotis į Lietuvybės centro užsiėmimus 2020-2021 mokslo metams!

REGISTRACIJA

Sekite mus: 

2017-ųjų rugsėjį Likiškėlių pagrindinėje mokykloje duris atvėręs Lietuvybės centras vėl kviečia vaikus į užsiėmimus. Mūsų tikslas – suburti į bendruomenę visus, kuriems rūpi ir yra įdomi lietuviška kultūra, papročiai, tradicijos, kurie siekia juos puoselėti ir skleisti, kurie myli Lietuvą ir lietuvių kalbą arba tiesiog nori gerai praleisti laiką ugdydamiesi lietuviškumą ir patriotiškumą.

Praėjusiais metais vyko įvairi veikla, ji vienaip ar kitaip siejosi su senoviniais papročiais ir tradicijomis – Užgavėnių blynų kepimas, pažintis su tautiniu kostiumu, Advento vakaronė šeimoms, žvakių liejimas, išvyka į Marcinkonis ir daug kitų. Šiais metais planuojame aprėpti dar daugiau veiklos, nes lietuvybė yra ne tik senuosiuose papročiuose. Lietuvybę galime atrasti ir šiuolaikiniame gyvenime, technologijose, gamtoje.

Vedami ir individualūs lietuvių kalbos užsiėmimai. Jei vaikas turi lietuvių kalbos spragų, jei patiria sunkumų pamokose, nes jam sudėtingi kai kurie lietuviški terminai ar išsireiškimai ir jam reikalinga pagalba mokantis – kviečiame ateiti į Lietuvybės centrą ir kartu rasime sprendimą.

Visa veikla nemokama, finansuojama Alytaus miesto savivaldybės lėšomis. O svarbiausia, kad čia yra laukiami ne tik emigracijoje gyvenę ar iš užsienio atvykę į Alytų vaikai, bet ir visi, kuriems tai, ką mes darome, atrodo bent kiek įdomu, kurie nori išmokti ir sužinoti kažką naujo.

Lietuvybės centro užsiėmimai vyksta kiekvieną ketvirtadienį 15 valandą Alytaus Likiškėlių progimnazijoje esančioje Lietuvybės centro klasėje, dažnai – išvykose ar edukacijose.

 

Koordinatorė Aira Visockaitė

el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. +370 687 72727