Alytaus Likiškėlių progimnazijos mokytojos metodininkės Jurgita Andriuškevičienė ir Asta Dvareckienė organizavo Tarptautinę virtualią pradinių klasių mokinių dailės darbų parodą–konkursą ,,Čia mano Lietuva“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės ir Valstybės atkūrimo dienų paminėjimui.

Dalyviai savo darbus galėjo siųsti iki 2021 m. vasario 5 d. Sulaukėme 987 kūrybinių darbų iš Lenkijos respublikos Punsko Dariaus ir Girėno pagrindinės mokyklos, Latvijos ir Lietuvos mokyklų. Mokiniai įvairiomis piešimo technikomis ir raiškos priemonėmis atskleidė Lietuvos istoriją, Lietuvos krašto grožį, kaimus ar miestelius, papročius ir tradicijas bei valstybingumo simbolius, taip išreikšdami meilę ir pagarbą Tėvynei. Konkurso dalyviai buvo skirstomi į dvi amžiaus grupes: 1-2 klasės ir 3-4 klasės. Nugalėtojai bus apdovanojami Alytaus miesto savivaldybės Mero pavaduotojos Jurgitos Šukevičienės, o nominantai – Alytaus Likiškėlių progimnazijos direktoriaus Gintauto Draugelio diplomais.

Kviečiame į virtualią parodą: Virtuali paroda
u nugalėtojais galite susipažinti ČIA