Alytaus Likiškėlių progimnazijos bendruomenė sveikina visus su Lietuvos Valstybės atkūrimo diena.

Kiekvienais metais simboliniam Vasario 16-tosios minėjimui renkamės į progimnazijos aktų salę, kur iškilmingai visi kartu giedame Lietuvos himną, klausome mokinių atliekamų kūrinių, eilių. Šiais metais nuotolinį sveikinimą Likiškėlių progimnazijos vardu dovanoja 7b klasės mokiniai ir jų auklėtoja I. Janovskaja.

Sveikinime mūsų progimnazijos direktorius G. Draugelis primena mūsų šalies ilgą ir sudėtingą kelią iki tos akimirkos, kai buvo pasirašytas Nepriklausomybė aktas, apie neįtikėtiną prof. L. Mažylio sėkmę atrasti šio dokumento originalą ir apie tai, kad 2018 m. vasario 16 d. yra visos Lietuvos, mūsų visų gimimo diena.

7b klasės mokiniai deklamavo Jono Strielkūno eilėraštį „Lietuva“, taip pat gamtoje kūrė menines kompozicijas su trispalvės simbolika ir žodžiais „Vasario 16 d. - Lietuvos Valstybės atkūrimo diena“.

Dėkojame 7b klasės mokiniams ir jų auklėtojai I. Janovskajai

Kviečiame pasižiūrėti: