Spalio 28 d. Alytaus Likiškėlių progimnazijoje svečiavosi Alytaus r. meno ir sporto mokyklos mokiniai bei mokytojai. Progimnazijos salėje visų laukė įdomus edukacinis užsiėmimas „Muzikos instrumentų šalyje“. Renginio vedėja muzikos mokytoja Margarita Ivanauskienė bei progimnazijos mokiniai Augustė Mažeikaitė (8b kl.), Justina Būtėnaitė (6a kl.), Urtė Bernatavičiūtė (6a kl.), Emilis Balčiūnaitis (6c kl.), Austėja Plotnikovaitė (5b kl.), Eidvilė Jusaitė (8a kl.), papasakojo apie styginius, pučiamuosius, mušamuosius ir klavišinius instrumentus. Mokiniai noriai išklausė draugų parengtų pristatymų apie fortepijoną, smuiką, akordeoną, kankles ir saksofoną, o šių instrumentų skambesį savo puikiai atliekamais kūriniais pademonstravo Alytaus r. meno ir sporto mokyklos mokiniai, atvykę iš Simno, Miroslavo, Daugų, Pivašiūnų ir Butrimonių skyrių. Koncerto pabaigoje skambėjo Alytaus r. meno ir sporto mokyklos mokytojų kvinteto parengta koncertinė programa.