Erasmus+

Lapkričio 4-8 dienomis septyni  Alytaus Likiškėlių progimnazijos mokiniai, lydimi socialinės pedagogės Ramutės Vitienės ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui Daivos Čepanonienės  lankėsi Bulgarijos sostinėje Sofijoje, 52 – oje Tsanko Tserkovski mokykloje, kur vyko ketvirtasis Erasmus+ programos projekto „Apie vandenį“ dalyvių, mokinių bei mokytojų iš Prancūzijos, Graikijos, Bulgarijos ir Italijos, susitikimas.

Jau antrus mokslo metus vykstantis projektas „Trumpų grafinių istorijų rinkinys“ įsibėgėjo ir dar vienam susitikimui su partnerių mokiniais iš Jungtinės Karalystės, Ispanijos ir Italijos susibūrėme Parmos mieste Italijoje.

Alytaus Likiškėlių progimnazija kartu su Lenkijos, Portugalijos, Kroatijos mokyklomis vykdo Erasmus+ projektą „Europos startuoliai”.

Alytaus Likiškėlių progimnazijos mokinių ir mokytojų komanda, birželio 13-19 dienomis lankėsi Lenkijoje, Rudniki miestelyje, Jono Pauliaus II gimnazijoje Nr.2.

Gegužės 27-30 dienomis Alytaus Likiškėlių progimnazijoje įvyko Erasmus+ programos projekto „Apie vandenį“ dalyvių susitikimas. Į mokyklą sugužėjo 38 mokiniai ir 9 mokytojai iš Prancūzijos, Graikijos, Bulgarijos ir Italijos.

Gegužės 5-12 d. devyni Alytaus miesto Likiškėlių, Panemunės ir „Volungės“ progimnazijų pedagogai dalyvavo Erasmus+ programos projekte „Inovatyvios patirties perėmimas siekiant pagerinti ugdymo kokybę Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigose“.

Alytaus Likiškėlių progimnazijos mokinių ir mokytojų komanda, kovo 25-29 dienomis lankėsi Jungtinėje Karalystėje Okehampton mieste.

Viena iš prioritetinių kompetencijų, akcentuojamų XXI a. Europos švietimo tiksluose – verslumo kompetencija, kurios tinkamas ugdymas siejamas su aukšta asmens savarankiško gyvenimo kokybe.

Alytaus Likiškėlių progimnazija 2018-2020 metais įgyvendina ES finansuojamą Erasmus+ projektą „Apie vandenį“  („Over Water“). Projekto partneriai iš Prancūzijos, Graikijos, Bulgarijos, Italijos bei mūsų mokyklos  mokiniai.

Alytaus Likiškėlių progimnazija 2018-2020 metais įgyvendina Erasmus+ projektą „GRASS“ - grafinių trumpų istorijų rinkinys: kaip kurti socialinius įgūdžius, pilietiškumo jausmą ir užkirsti kelią internetinėms patyčioms.